Beton kruszony

beton kruszony

Beton kruszony – kruszenie betonu

Specjalnością naszej firmy są prace ziemne, naszym Klientom proponujemy również innego rodzaju usługi. Prowadzimy m.in. sprzedaż i produkcję kruszyw. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. beton kruszony o szerokim zastosowaniu w budownictwie i drogownictwie. Kruszywo betonowe produkujemy samodzielnie, przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, dzięki czemu możemy zagwarantować jego wysoką jakość.

Beton kruszony – właściwości i zastosowanie

Beton kruszony jest twardy i trwały, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywany w różnego rodzaju pracach ziemnych. Idealnie nadaje się na podbudowy, do utwardzania dróg i jako podkład pod prace brukarskie. Wykorzystując kruszony beton, można też ustabilizować podmokły grunt. Stosuje się go przy budowie dróg, parkingów, chodników, podjazdów i innych twardych nawierzchni, a także fundamentów. Kruszony beton jest tańszy od kruszyw kopalnianych, przy bardzo podobnych właściwościach w zakresie utwardzania i stabilizacji gruntu, dlatego jest chętnie wybierany do tego typu zastosowań. Dzięki temu, że kupić można beton kruszony o różnych rozmiarach ziaren, jego wykorzystanie jest bardzo szerokie.

Beton kruszony – oferta firmy Wojtynski

Beton kruszony powstaje poprzez recykling gruzu betonowego, przede wszystkim pochodzącego z rozbiórek. Po oddzieleniu niepożądanych odpadów i elementów innych materiałów jest on rozdrabniany do pożądanej frakcji (rozmiaru ziaren). Proces produkcji kruszonego betonu usuwa również ewentualne pozostałości metalowego uzbrojenia, dzięki czemu otrzymujemy doskonałej jakości, niezanieczyszczone, gotowe do wykorzystania kruszywo. Nasza oferta obejmuje wysokiej klasy, starannie przygotowany beton kruszony do wielu zastosowań. Oferujemy kruszywo betonowe w różnych frakcjach, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie zagwarantować jego pierwszorzędną jakość.

Dysponujemy własną flotą transportową, dzięki której jesteśmy w stanie realizować dostawy kruszyw wprost do Klienta. Nasi doświadczeni kierowcy są w stanie dostarczyć do Państwa niemal każdą ilość budowlanych materiałów sypkich. Realizujemy zamówienia zarówno od inwestorów prywatnych, jak i firm budowlanych realizujących ogromne przedsięwzięcia. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami o różnym charakterze i potrzebach. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne kruszywa i surowce – ziemię, piach czy żwir płukany. Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z firmą Wojtynski.