Wykopy pod budynki

Wykopy pod budynki

wykopy pod budynki
Jesteśmy firmą o bardzo dużym doświadczeniu w przeprowadzaniu różnego typu prac ziemnych. Jedną z naszych specjalności są wykopy pod fundamenty na rozmaitych budowach. Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz nowoczesnym, ciężkim sprzętem budowlanym (koparki, koparko-ładowarki, spychacze), dzięki czemu wykopy pod budynki jesteśmy w stanie wykonywać precyzyjnie i szybko. Cechuje nas ogromny profesjonalizm oraz zaangażowanie we wszystkie zlecone naszej firmie prace.

Jak przeprowadza się wykopy pod budynki i inne budowle?
Wykopy pod fundamenty należą do jednych z ważniejszych prac ziemnych. Przy ich wykonywaniu liczy się przede wszystkim precyzja. Proces ten różni się w zależności m.in. od rodzaju projektowanego posadowienia, a także rodzaju gruntu na działce. Do najprostszych, wylewanych bezpośrednio w gruncie fundamentów wykopuje się rowy wzdłuż zewnętrznego obrysu budynku oraz ścian wewnętrznych.
Większe budowle wykonuje się jednak zazwyczaj w oparciu o fundamenty na ławach, co wymaga bardziej zaawansowanych prac i wykorzystania ciężkiego sprzętu. Koparki lub koparko-ładowarki wykonują wykop pod fundamenty według wytycznych określonych w projekcie. Następnie wykonuje się wykop pod same ławy, pamiętając o precyzyjnym wypoziomowaniu dna. Należy pamiętać o tym, aby ziemi z wykopu nie składować w jego bezpośrednim sąsiedztwie, aby nie spowodować osuwania się gruntu.

Prawidłowo przeprowadzone wykopy pod fundamenty

Każda inwestycja budowlana powinna być postawiona na solidnych fundamentach. Odpowiednio wykonany wykop to podstawa dla prawidłowego wylania fundamentów i posadowienia budynku. Dlatego tak ważne jest, by prace ziemne zlecać doświadczonym, profesjonalnym wykonawcom. Nasze usługi obejmują wykonanie wykopu zgodnie z projektem i wymaganiami danego terenu. Dbamy o to, aby precyzyjnie trzymać się wytycznych dotyczących zarówno wymiarów, jak i głębokości wykopu. Wykonane przez nas wykopy pod fundamenty pozbawione są nawet najmniejszych odchyleń, co pozwala na skuteczne i bezpieczne posadowienie budynku.
Zajmujemy się zarówno bardzo dużymi inwestycjami, jak i mniejszymi projektami, współpracując z inwestorami prywatnymi oraz przedsiębiorcami. Prosimy o kontakt, jeśli interesują Państwa rzetelnie wykonane wykopy pod budynki i inne budowle. Nasze usługi obejmują też wykonywanie nasypów i inne roboty ziemne, a także rozbiórki i wyburzenia budynków. Sprzedajemy też kruszywa (beton kruszony, piasek budowlany, żwir płukany oraz ziemię.